Odchudzanie

Jeśli cierpisz na nadwagę lub otyłość pomożemy Ci schudnąć. Odchudzanie nie musi być męczące i pełną wyrzeczeń kuracją. Dzięki indywidualnej konsultacji z dietetykiem opracujemy indywidualny program żywieniowy, który pomoże zdrowo schudnąć bez efektu jo-jo. Zdrowe odchudzanie to:
dieta niskoenergetyczna (redukcyjna) odpowiednia dla twoich wymagań i możliwości
aktywność fizyczna
regularne badania składu ciała (m.in. kontrola zawartość tkanki tłuszczowej), pozwalające określić skuteczność programu odchudzania
edukacja, której efektem jest zmiana nawyków żywieniowych


Konsultacje on-line

Wychodząc naprzeciw wszystkim tym, którzy chcieliby skorzystać z usług dietetyka, ale nie mogą do niego dotrzeć osobiście lub wolą kontaktować się z zacisza domowego, Gabinet Dietetyczny METAMORFOZA oferuje swoje usługi również online. Udzielamy porad dietetycznych i prowadzimy konsultacje przez e-mail, Skype lub telefon. Taka forma współpracy jest równie wartościowa i owocna. Umożliwia wprowadzenie dobrych zmian w swoim codziennym menu.

Żywienie w zdrowiu

Jeśli chcesz poprawić swój sposób żywienia i samopoczucie, wzmocnić odporność, włosy, paznokcie, skomponować zdrową dietę - Zaparaszmy do Nas. Pomożemy zadbać o twoje zdrowie!

Żywienie specjalne

Żywienie kobiet planujących ciąże, Żywienie w czasie ciąży, Żywienie dzieci i niemowląt, Żywienie osób w podeszłym wieku, Żywienie w diecie wegetariańskiej, Żywienie w niedowadze.

Zakupy z dietetykiem

Pomożemy Ci zrobić zakupy bezpośrednio w sklepie. Pokażemy jak wybrać produkty bezpieczne dla zdrowia, o najwyższej jakości. Dowiesz się na co zwracać szczególną uwagę przy zakupie wybranych artykułów spożywczych. Razem z nami kupisz tylko te produkty, które są zdrowe, bez konserwantów oraz chemicznych dodatków. Omijaj pułapki żywieniowe podczas zakupów.

Żywienie w chorobach

Zgłoś się jeśli jesteś w grupie ryzyka lub cierpisz na jedną z poniżej wymienionych jednostek chorobowych wymagających zastosowania odpowiedniej diety.
Cukrzyca Nadciśnienie tętnicze Podwyższony poziom cholesterolu Choroba refluksowa Wrzody żołądka i dwunastnicy Choroby wątroby Kamica żółciowa, choroba pęcherzyka żółciowego i dróg żółciowych Choroby trzustki Choroby jelit Zaparcia Biegunki Nowotwory Choroby nerek i układu moczowego Dna moczanowa Alergia i nietolerancja pokarmowa Celiakia Choroby tarczycy Osteoporoza Miażdżyca niektóre choroby układu rozrodczego (zespół policystycznych jajników)

Karta podarunkowa

Dbając o wygodę korzystania z naszych usług zarówno przez naszych Pacjentów, jak i wspłpracujące firmy, przygotowaliśmy specjalną Kartę Podarunkową o dowolnej wartości, na dowolne usługi Metmorfozy. To doskonały pomysł na prezent, dla bliskiej Ci osoby.

KONTAKT

ADRES

Gliwice
ul. Toszecka 18
44-100 Gliwice
"Przychodnia Toszecka"

NIP: 9691475761
REGON: 364090745

REJESTRACJA TELEFONICZNA

Telefon: +48 793 979 679

E MAIL

kontakt@metamorfoza-centrum.pl

NR KONTA

ING Bank Śląski
65 1050 1298 1000 0092 2427 2071

Napisz w czym możemy Ci pomóc