04 Lipiec

-20kg

Pani Wiktoria schudła 20kg. Dziś nie tylko cieszy się wymarzoną sylwetką, ale również większą pewnością siebie. Dzięki naszej współpracy i swojemu zaangażowaniu osiągnęła wymarzony cel. 

 
Kilka słów od Pani Wiktorii:

Zapisanie się do Pani Kasi było najlepszą decyzją, jaką dokonałam w tym roku. 

 

Początek diety był ciężki, ponieważ musiałam całkowicie zmienić nawyki żywieniowe. Widząc znikające kilogramy nabierałam motywacji i wiary w siebie. Przepisy, które zostały dokładnie opisane w jadłospisie są proste, a przede wszystkim pyszne! Może z nich korzystać cała rodzina. Moi najbliżsi widząc przygotowane dania z diety byli zdumieni, że proces zrzucania kilogramów może być oparty na tak bogatych i ciekawych posiłkach. 

 

Dzięki dobrze ustalonej diecie chudłam książkowo, czyli 1 kg w tydzień.  Po zrzuceniu 20 kg czuje się jakbym była inną osobą. Moja pewność siebie i podejście do życia zmieniły się o 180 stopni. Poziom kondycji fizycznej się poprawił, dzięki czemu z chęcią uprawiam sport. Chce mi się wychodzić z domu, spędzać czas na świeżym powietrzu i nosić takie ciuchy, w których zawsze chciałam chodzić, a nie mogłam przez wysoką nadwagę. Obecnie nie wyobrażam sobie wrócić do takiego niezdrowego trybu życia jak przed rozpoczęciem diety. Przez ten czas nauczyłam się zdrowego podejścia do jedzenia.

 

Stosowanie diety może być przyjemne i przekonałam się o tym dzięki Pani Kasi. Dziękuje za motywacje i profesjonalizm.”

« Powrót do listy metamorfoz «